Entellektüel Çıktılar

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE MÜFREDATI

Gençler, okuduğunu anlama, grafik çizme becerileri ve eleştirel düşünmeyi destekleyen etkinlikler de dahil olmak üzere bu müfredatı kullanarak ilaçların beyni ve vücudu nasıl etkilediğine dair gerçekleri elde etme şansına sahip olacaklar. Uyuşturucuyla mücadele konusunda ülkelerle deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz. Bu fikri çıktı, çevrimiçi eğitim kursu modülü tasarımı ve geliştirmesi için ana kaynaklar olacaktır. Modül, gençler için erişimi kolay ve kullanımı kolay çevrimiçi uyuşturucu önleme eğitimi olacaktır.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ARAŞTIRMA YAYINLARI / ÇALIŞTAY

Bu çalıştay, ortaklarımızla uyuşturucu kullanımıyla mücadele konusunda fikir alışverişinde bulunmamızı ve bir beyin fırtınası yapmamızı sağlayacaktır. Uyuşturucuyla mücadele konusunda ülkelerle deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz. Çalıştayın sonuçları tanınmış ve uluslararası indeksli bir akademik dergide yayınlanacaktır.

KISA FİLM

Bu filmlerin amacı ilginç ve çarpıcı bilgiler vererek gençleri bilgilendirmek ve uyuşturucuyla mücadele konusunda farkındalık yaratmaktır. Bu bilgiler uyuşturucu kullanıcılarının bakış açısını ifade etmesi açısından yenilikçidir. Uyuşturucuyla mücadele konusunda ülkelerle deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz.

ÇEVRİMİÇİ EĞİTİM MODÜLÜ

Online eğitim modülü, gençlerin uyuşturucuyu önlemesine yardımcı olacak. Bu eğitimin diğerlerinden farkı, gençleri uyuşturucu konusunda bilimsel olarak bilgilendirmesi, klasik ve sıkıcı yöntemleri uygulamamasıdır.